Ljubuški: Obavijest o lokacijama biračkih mjesta za glasovanje na Lokalnim izborima 2020. godine

Na temelju članka 5. stavak 2. Naputka o vrstama, načinu i rokovima za određivanje biračkih mjesta ("Službeni glasnik BiH'', broj: 36/20) (Prečišćeni tekst), Gradsko izborno povjerenstvo Ljubuški d o n o s i

O B A V I J E S T

 o lokacijama biračkih mjesta za glasovanje na Lokalnim izborima 2020. godine u osnovnoj izbornoj jedinici 171A

 

 

 

Objavljuju se biračka mjesta za glasovanje u osnovnoj izbornoj jedinici 171A Ljubuški, na Lokalnim izborima koji će se održati 15. studenog 2020. godine kako slijedi:

                                                                                                                                         

 

1. Biračko mjesto  171A001A KLOBUK 1 – Područna škola Klobuk                            

 

2. Biračko mjesto  171A001B KLOBUK 2 – Područna škola Klobuk

 

3. Biračko mjesto 171A002A GRAB –ORAHOVLJE – Područna škola Grab

 

4. Biračko mjesto 171A002B GRAB-ORAHOVLJE – Područna škola Grab                      

 

5. Biračko mjesto  171A003A VITINA 1 A – Osnovna škola Tina Ujevića                           

 

6. Biračko mjesto 171A003B VITINA 1 B – Osnovna škola Tina Ujevića                            

 

7. Biračko mjesto 171A004  VITINA 2 – Osnovna škola Tina Ujevića                                  

 

8. Biračko mjesto 171A005  GRABOVNIK – Prostor MZ Grabovnik                                 

 

9. Biračko mjesto 171A006  OTOK – Sportski centar Otok (Prostor MZ)                            

 

10. Biračko mjesto 171A007 PROBOJ – Društveni dom Donji Radišići                               

 

11. Biračko mjesto 171A008  GORNJI RADIŠIĆI – Područna škola Gornji Radišići        

 

12. Biračko mjesto 171A009A  DONJI RADIŠIĆI A – Područna škola Donji

Radišići                                                                                                                                         

 

13. Biračko mjesto 171A009B DONJI RADIŠIĆI B – Područna škola Donji Radišići        

 

14. Biračko mjesto 171A010 LJUBUŠKI 1 – Osnovna škola Marka Marulića                    

 

15. Biračko mjesto 171A011 LJUBUŠKI 2– Osnovna škola Marka Marulića                     

 

 

16. Biračko mjesto  171A012  LJUBUŠKI 3 – Osnovna škola Marka Marulića                    

 

17. Biračko mjesto  171A013  LJUBUŠKI 4– Osnovna škola Marka Marulića                                                 

 

18. Biračko mjesto 171A014  LJUBUŠKI 5- Osnovna škola Marka Marulića                     

 

19. Biračko mjesto  171A015  HUMAC 1 – Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić             

 

20. Biračko mjesto  171A016 HUMAC 2 – Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić              

 

21. Biračko mjesto  171A017 HUMAC 3 – Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić              

 

22. Biračko mjesto  171A018  PREGRAĐE – Osnovna škola Marka Marulića                   

 

23. Biračko mjesto  171A019 HRAŠLJANI – Osnovna škola Marka Marulića                   

 

24. Biračko mjesto  171A020  STUDENCI – Područna škola Studenci                                

 

25. Biračko mjesto 171A021  CERNO-CRNOPOD – Područna škola Cerno                      

 

26. Biračko mjesto 171A022  MILETINA – Područna škola Miletina                                  

 

27. Biračko mjesto  171A023 MOSTARSKA VRATA-GRADSKA – Kulturni                  

centar Mostarska Vrata                                                                                                              

 

28. Biračko mjesto 171A024  LIPNO - Privatni objekt vl. Ivan Raspudić                             

 

29. Biračko mjesto 171A025  GRLJEVIĆI – Područna škola Grljevići                                

 

30. Biračko mjesto  171A026 VELJACI – Područna škola Veljaci                                        

 

31. Biračko mjesto  171A027  VOJNIĆI – Područna škola Vojnići                                       

 

32. Biračko mjesto  171A028  DOLE-GREDA – Područna škola Dole                                 

 

33. Biračko mjesto  171A029  ŠIPOVAČA-KAŠČE – Područna škola Šipovača

 

34. Biračko mjesto 171A030 LJUBUŠKI 6 – Osnovna škola Marka Marulića                      

 

35. Biračko mjesto  171A031 PROLOG – Područna škola Prolog                                         

 

36. Biračko mjesto  171A032 CRVENI GRM – Područna škola Crveni Grm                     

 

37. Biračko mjesto  171A033 VAŠAROVIĆI – Područna škola Vašarovići                         

 

38. Biračko mjesto  171A034  LISICE – Športski centar Lisice                                             

 

39. Biračko mjesto  171A035  TESKERA – Osnovna škola Ivane Brlić                                

Mažuranić                                                                                                                                    

 

340. Biračko mjesto  171A036  HARDOMILJE - Privatni objekt Pivnice,

vl. Radojko Grbavac – Hardomilje                                                                                           

 

31. Biračko mjesto  171A037 BIJAČA-ZVIRIĆI – Zvirićki dom                                           

 

42. Biračko mjesto  171A038  STUBICA – Društveni dom Stubica

 

Biračko mjesto 171A501  NNN – Osnovna škola Marka Marulića

 

                                                                                                

                                                                                                       PREDSJEDNIK

                                                                                                      ________________

                                                                                                                               Stipe Bubalo